
| Napięcie Zasilania | 10 – 30 VDC |
| Pobór Mocy | ≤ 2,5 W |
| Czas Załączenia | < 1 s |
| Min Temperature | - 40 °C (- 40 °F) |
| Waga | 370 g (0.82 lb) |
| Stopień Ochrony | IP64 / IP65 |
| EMC: Emisja Zakłóceń | DIN EN 61000-6-4 |
| EMC: Odporność na Szum | DIN EN 61000-6-2 |
| Materiał Obudowy | Stal |
| Technologia Enkodera | Optyczny (≤ 0.02°) |
| Rozdzielczość (w obrębie jednego obrotu) | 16 bity |
| Rozdzielczość Wieloobrotowy | 12 bity |
| Przybliżona Rozdzielczość Liniowa | 16 bit (65536 Steps/0.005°) |
| Standard Wyjścia | Dwójkowy |
| Interfejs | Profinet |
| Profil | Profidrive Profile 4.x, Encoder Profile 4.x |
| Diagnostyka | Pamieć |
| Funkcje Programowania | Uchwała, podstawa czasu i filtr do prędkości, położenia, kierunku zliczania, adres IP |
| Prędkość Transmisji | 10 / 100 Mbit |
| Czas Cyklu (Komunikacja) | ≥ 1 ms |
| Standard Wyjścia | Ethernet |
| Pobór Prądu | ≤ 230 mA @ 10 V DC, ≤ 100 mA @ 24 V DC |
| Zabezpieczenie przed Odwrotną Polaryzacją | Tak |
| Zabezpieczenie przed Zwarciem | Tak |
| MTTF | 65 lat @ 40 °C |
| Orientacja Przyłącza Elektrycznego | z boku |
| Orientacja Przyłącza Elektrycznego | Z boku 9 |
| Połączenie Elektryczne 1 | M12, żeński, 4 pin, d-kodowane |
| Połączenie Elektryczne 2 | M12, wtyk, 4 pin, A-kodowane |
| Połączenie Elektryczne 3 | M12, żeński, 4 pin, Zakodowana |
| Żywotność produktuInfo | Wycofane z produkcji |

| Sygnał | Złącze | Numer pinu |
|---|---|---|
| Tx+ | 1 | 1 |
| Rx+ | 1 | 2 |
| Tx- | 1 | 3 |
| Rx- | 1 | 4 |
| Power Supply | 2 | 1 |
| Not Connected | 2 | 2 |
| GND | 2 | 3 |
| Not Connected | 2 | 4 |
| Tx+ | 3 | 1 |
| Rx+ | 3 | 2 |
| Tx- | 3 | 3 |
| Rx- | 3 | 4 |
