
| Napięcie Zasilania | 10 – 30 VDC |
| Pobór Mocy | ≤ 2,5 W |
| Czas Załączenia | < 1 s |
| Min Temperature | - 20 °C (- 4 °F) |
| Max Temperature | +80 °C (+176 °F) |
| Waga | 3925 g (8.65 lb) |
| Stopień Ochrony | IP64 / IP65 |
| EMC: Emisja Zakłóceń | DIN EN 61000-6-4 |
| EMC: Odporność na Szum | DIN EN 61000-6-2 |
| Measuring Length | 15,00 m |
| Średnia Długość na Obrót | 315 mm |
| Materiał Linki Pomiarowej | Poliamid powlekany Stal |
| Średnica Linki Pomiarowej | 1.00 mm |
| Materiał Obudowy | Stal |
| Materiał Obudowy Mechanizmu Linkowego | Aluminium |
| Max. Prędkość Przemieszczenia Linki | 2.0 m / s |
| Maks. Przyspieszenie Kątowe | 3.0 g |
| Max. Siła Rozwijania Linki | 25.0 N |
| Min. Siła Zwijania Linki | 8.0 N |
| Żywotność | 0,5 milionów cykli (szacowany - idealne warunki) |
| Typ Mocowania Linki | Oczko |
| Maks. kąt wyjściowy kabla. | ±3° |
| Technologia Enkodera | Optyczny (≤ 0.02°) |
| Dokładność | ±0.01 % Full Scale Output |
| Powtarzalność | ±0.001 % Full Scale Output |
| Rozdzielczość (w obrębie jednego obrotu) | 16 bity |
| Rozdzielczość Wieloobrotowy | 12 bity |
| Przybliżona Rozdzielczość Liniowa | 4.8 µm (theoretical), limited by mechanics |
| Standard Wyjścia | Dwójkowy |
| Interfejs | DeviceNet |
| Profil | CIP (Common Industrial Protocol) |
| Funkcje Programowania | Разрешение, предустановки, дополнение, режим передачи: по запросу, циклически, синхронно |
| Funkcje Konfiguracji | Programmable |
| Prędkość Transmisji | 150 kBaud, 250 kBaud, 500 kBaud |
| Czas Cyklu (Komunikacja) | ≥ 10 ms |
| Standard Wyjścia | Transceiver (ISO 11898), izolacja galwaniczna |
| Pobór Prądu | ≤ 230 mA @ 10 V DC, ≤ 100 mA @ 24 V DC |
| Zabezpieczenie przed Odwrotną Polaryzacją | Tak |
| Zabezpieczenie przed Zwarciem | Tak |
| MTTF | 13,5 lat @ 40 °C |
| Orientacja Przyłącza Elektrycznego | z boku |
| Orientacja Przyłącza Elektrycznego | Z boku 9 |
| Wymiary Otworu Montażowego | Cable / Connector |
| Połączenie Elektryczne | Cable 2 m |
| Długość Przewodu | 2 m [79"] |
| Przekrój Przewodów | 0.14 mm² / AWG 26 |
| Materiał / Typ | PVC |
| Średnica Przewodu | 6 mm (0.24 in) |
| Min. Promień Gięcia | 46 mm (1.81") na czas, 61 mm (2.4") ugięcie |
| Żywotność produktuInfo | W ciągłej sprzedaży |
| Sygnał | Kolor |
|---|---|
| Power Supply | White |
| GND | Brown |
| CAN High | Yellow |
| CAN Low | Pink |
