
| 10078948- Kit Control Box- Adapter Cable KxD-BC/Sx 20mm | |
| Temperatura Pracy | -30°C (-22°F) to 80°C (176°F) |
| Normy / Przepisy | JST, SH Connector Housing 8pin |
| Kodowanie | Standard |
| Typ | żeńskiej |
| Liczba pozycji | 08 |
| Normy / Przepisy | D-Sub Connector |
| Kodowanie | Standard |
| Typ | Male |
| Liczba pozycji | 15 |
| Materiał obudowy | Zinc die-cast, nickel-plated |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Długość przewodu | 2.0 m |
| Typ powłoki zewnętrznej | PVC |
| Kolor powłoki zewnętrznej | Gray |
| Ekran | Braided + Foil Shielding |
| Materiał izolacji | PVC |
| Przekrój przewodu (mm2) | 4 x 2 x 0.08 |
| Liczba żył | 8 Leads |
| Skrętka | Yes |
| Linia sygnałowa AWG | AWG 28 |
| Zewnętrzna średnica przewodu | 5 mm ± 0.15mm |
| Najmniejszy promień gięcia - instalacja stała | 40mm |
| Najmniejszy promień gięcia - instalacja ruchoma | 75 mm |
| Styl UL | N.A |
| Żywotność produktuInfo | W ciągłej sprzedaży |
