
| Przedstawienie się | Connection Cable for configuration & value reading from 22mm Kit Encoder by Master Device MB3U. Master available here: https://www.ichaus.de/product/mb3u-i2c/ |
| 10056560- CBL-JST8N-020AH-088Y-DSBS-F09S | |
| Kod do zamówienia | 10056560 - CBL-JST8N-020AH-088Y-DSBS-F09S |
| Temperatura Pracy | -30°C (-22°F) to 80°C (176°F) |
| Normy / Przepisy | JST, NH Connector Housing 8pin |
| Kodowanie | Standard |
| Typ | żeńskiej |
| Liczba pozycji | 08 |
| Normy / Przepisy | D-Sub Connector |
| Kodowanie | Standard |
| Typ | Female |
| Liczba pozycji | 09 |
| Długość przewodu | 2.0 m |
| Typ powłoki zewnętrznej | PVC |
| Kolor powłoki zewnętrznej | Gray |
| Ekran | Braided + Foil Shielding |
| Materiał izolacji | PVC |
| Przekrój przewodu (mm2) | 4 x 2 x 0.08 |
| Liczba żył | 8 Leads |
| Skrętka | Yes |
| Linia sygnałowa AWG | AWG 28 |
| Zewnętrzna średnica przewodu | 5 mm ± 0.15mm |
| Najmniejszy promień gięcia - instalacja stała | 40mm |
| Najmniejszy promień gięcia - instalacja ruchoma | 75 mm |
| Styl UL | N.A |
| Żywotność produktuInfo | W ciągłej sprzedaży |


