
| Interfejs | SSI - Gray Coded |
| Funkcje Konfiguracji | Preset + uzupełnienie poprzez kabel lub złącze |
| Czas Cyklu (Komunikacja) | ≥ 25 µs |
| Multiple Transmissions | Once |
| Number of Preset Cycles | 5,100,000 |
| SSI Format | MMMMMMMMMMMMMSSSSSSSSSSSS0 |
| Standard Wyjścia | RS422 |
| Napięcie Zasilania | 4.5 – 30 VDC |
| Pobór Prądu | Typowo 50 mA |
| Pobór Mocy | ≤ 1.0 W |
| Czas Załączenia | < 1 s |
| Zegar Wejście | RS 422, poprzez transoptor |
| Częstotliwość taktowania | 100 kHz – 2 MHz |
| Zabezpieczenie przed Odwrotną Polaryzacją | Tak |
| Zabezpieczenie przed Zwarciem | Tak |
| EMC: Odporność na Szum | DIN EN 61000-6-2 |
| MTTF | 350 years @ 40 °C |
| Technologia | Magnetyczny |
| Rozdzielczość (w obrębie jednego obrotu) | 12 bity |
| Rozdzielczość Wieloobrotowy | 13 bity |
| Wieloobrotowy Technologia | Własnym zasilaniem magnetyczne licznik impulsów (bez baterii, na biegu) |
| Dokładność (INL) | ±0,0878 ° (≤12 bit) |
| Kierunek Ruchu (ustawione domyślnie) | Clockwise shaft movement (front view on shaft) |
| Standard Wyjścia | Gray |
| Stopień Ochrony (od strony wałka / osi) | IP68/IP69K |
| Stopień Ochrony (od strony obudowy) | IP68/IP69K |
| Min Temperature | - 40 °C czas (- 40 °F), - 30 °C elastyczne (- 22 °F) |
| Max Temperature | +80 °C (+176 °F) |
| Wilgotność | 98%, bez stanie ciekłym |
| Materiał Obudowy | Stal |
| Pokrycie Obudowy | Katodowa Ochrona Antykorozyjna (> 720 h Sól Odporność Spray) |
| Typ Kołnierza | Kołnierz synchro, ø 36 mm Heavy-Duty |
| Materiał Kołnierza | Aluminium |
| Typ Wałka / Osi | Solid, Length = 20 mm, with Key Way |
| Średnica Wałka / Osi | ø 10 mm (0.39") |
| Materiał Wałka / Osi | Stal Nierdzewna (1.4112, 440 B), hartowana |
| Max. Obciążenie Wałka / Osi | Axial 180 N, Radial 180 N |
| Min. Żywotność Mechaniczna(10^8 obrotów pod obciążeniem Fa/Fr) | 10 (180N/180N), 15 (150N,150N), 30 (100N/100N) |
| Moment Tarcia | ≤ 5 Ncm @ 20 °C, (7.1 oz-in @ 68 °F) |
| Max. Dopuszczalna Prędkość Mechaniczna | ≤ 6000 1/min |
| Odporność na Wstrząsy | ≤ 200 g (half sine 11 ms, EN 60068-2-27) |
| Odporność na Wstrząsy Stałe | ≤ 30 g (sinus pół 6 ms, EN 60068-2-29) |
| Odporność na Wibracje | ≤ 30 g (10 Hz – 1000 Hz, EN 60068-2-6) |
| Waga | 660 g (1.46 lb) |
| Orientacja Przyłącza Elektrycznego | osiowo |
| Długość Przewodu | 5 m [197"] |
| Przekrój Przewodów | 0.34 mm² / AWG 22 |
| Materiał / Typ | PUR / PU |
| Średnica Przewodu | 7.5 mm (0.30 in) |
| Min. Promień Gięcia | 56 mm (2.2") na czas, 75 mm (3") ugięcie |
| Żywotność produktuInfo | Próbki |
| Sygnał | Kolor |
|---|---|
| Power Supply | Brown |
| GND | White |
| Data+ | Gray |
| Data- | Pink |
| Clock+ | Green |
| Clock- | Yellow |
| Preset | Blue |
| DIR | Red |
| Shielding | Shield |



