
| Interfejs | IO-Link + Incremental Push-Pull |
| Impulsów Inkrementalne | Programowalny impulsów, fabryczne =1024 |
| Diagnostyka | Operating Hours |
| Prędkość Transmisji | COM 2 (38.4 kBaud) |
| Czas Cyklu (Komunikacja) | 2.3 ms |
| Funkcje Programowania | Incremental pulses, Counting direction, Output driver mode (Push-Pull / RS422) |
| Standard Wyjścia | IO-Link / Incr. (Push Pull) |
| Output Inkrementalny | A, /A, B, /B, Z, /Z |
| Przesunięcie fazy prostokąt | 90° ± 4.5° electrical (Speed > 400RPM) |
| Napięcie Zasilania | 4.75 – 30 VDC |
| Pobór Prądu | ≤140mA @ 5V DC, ≤70mA @ 10V DC, ≤40mA @ 24V DC |
| Pobór Mocy | ≤ 1.0 W |
| Czas Załączenia | < 250 ms |
| Min. Rezystancja Obciążenia | 120 Ω |
| Zabezpieczenie przed Odwrotną Polaryzacją | Tak |
| Zabezpieczenie przed Zwarciem | Tak |
| EMC: Emisja Zakłóceń | DIN EN 61000-6-4 |
| EMC: Odporność na Szum | DIN EN 61000-6-2 |
| MTTF | 292 years @ 40 °C |
| Technologia | Magnetic TMR |
| Rozdzielczość (w obrębie jednego obrotu) | 14 bity |
| Rozdzielczość Wieloobrotowy | 0 bity |
| Total Resolution | 16384 |
| Dokładność (INL) | ±0,0878 ° (≤12 bit) |
| Kierunek Ruchu (ustawione domyślnie) | Clockwise shaft movement (front view on shaft) |
| Stopień Ochrony (od strony wałka / osi) | IP68/IP69K |
| Stopień Ochrony (od strony obudowy) | IP68/IP69K |
| Min Temperature | - 40 °C czas (- 40 °F), - 30 °C elastyczne (- 22 °F) |
| Max Temperature | +80 °C (+176 °F) |
| Wilgotność | 98%, bez stanie ciekłym |
| Materiał Obudowy | Stal |
| Pokrycie Obudowy | Katodowa Ochrona Antykorozyjna (> 720 h Sól Odporność Spray) |
| Typ Kołnierza | Kołnierz synchro, ø 36 mm Heavy-Duty |
| Materiał Kołnierza | Aluminium |
| Typ Wałka / Osi | Pełny wał, z jednej strony spłaszczony, długość = 20 mm |
| Średnica Wałka / Osi | ø 10 mm (0.39") |
| Materiał Wałka / Osi | Stal Nierdzewna (1.4112, 440 B), hartowana |
| Max. Obciążenie Wałka / Osi | Axial 180 N, Radial 180 N |
| Min. Żywotność Mechaniczna(10^8 obrotów pod obciążeniem Fa/Fr) | 10 (180N/180N), 15 (150N,150N), 30 (100N/100N) |
| Moment Tarcia | ≤ 6 Ncm @ 20 °C, (8.5 oz-in @ 68 °F) |
| Max. Dopuszczalna Prędkość Mechaniczna | ≤ 6000 1/min |
| Odporność na Wstrząsy | ≤ 200 g (half sine 11 ms, EN 60068-2-27) |
| Odporność na Wstrząsy Stałe | ≤ 30 g (sinus pół 6 ms, EN 60068-2-29) |
| Odporność na Wibracje | ≤ 30 g (10 Hz – 1000 Hz, EN 60068-2-6) |
| Waga | 1095 g (2.41 lb) |
| Orientacja Przyłącza Elektrycznego | z boku |
| Długość Przewodu | 10 m [394"] |
| Przekrój Przewodów | 0.34 mm² / AWG 22 |
| Materiał / Typ | PUR / PU |
| Średnica Przewodu | 7.5 mm (0.30 in) |
| Min. Promień Gięcia | 56 mm (2.2") na czas, 75 mm (3") ugięcie |
| Approval | CE |
| Żywotność produktuInfo | Próbki |
| Sygnał |
|---|
| A |
| /A |
| B |
| /B |
| Z/IO-Link |
| /Z |
| Vs/L+ |
| GND/L- |
| Shielding |


