
| Interfejs | BiSS C |
| Diagnostyka | Error and Warning Bits, Register Values |
| Funkcje Konfiguracji | Preset via cable or connector |
| Czas Cyklu (Komunikacja) | ≥ 50 µs |
| Funkcje Programowania | Via config pin: Wiegand sensor test, preset value and multiturn reinitialization, resolution programmable |
| Standard Wyjścia | RS422 |
| Napięcie Zasilania | 4.75 – 15 VDC |
| Pobór Prądu | Typical 32 mA, max 35 mA @5V DC |
| Pobór Mocy | ≤ 0.3 W |
| Czas Załączenia | < 100 ms |
| Zegar Wejście | RS422 |
| Częstotliwość taktowania | 80 kHz - 10 MHz |
| Maksymalny Dopuszczalna Prędkość Elektryczny | 12000 1/min |
| Zabezpieczenie przed Odwrotną Polaryzacją | Tak |
| Zabezpieczenie przed Zwarciem | Tak |
| EMC: Odporność na Szum | The kit encoder is a sub-assembly and not to be considered an independent system. Therefore, compliance with CE requirements has to be ensured by the integrator for the overall set-up. |
| MTTF | 20 years @ 105 °C |
| Technologia | Magnetic TMR |
| Rozdzielczość (w obrębie jednego obrotu) | 17 bit |
| Rozdzielczość Wieloobrotowy | 16 bity |
| Wieloobrotowy Technologia | Własnym zasilaniem magnetyczne licznik impulsów (bez baterii, na biegu) |
| Dokładność (INL) | ±0,0878 ° (≤12 bit) |
| Czas Cyklu Podstawowy Czujnik | 50 µs |
| Stopień Ochrony (od strony wałka / osi) | IP65 |
| Stopień Ochrony (od strony obudowy) | IP30 |
| Min Temperature | - 40 °C (- 40 °F) |
| Max Temperature | +105 °C (221 °F) |
| Wilgotność | 100%, ciecz |
| Materiał Obudowy | Stal |
| Pokrycie Obudowy | e-coating (KTL) + Powder coating |
| Typ Kołnierza | Kołnierz synchro, ø 36 mm |
| Materiał Kołnierza | Aluminium |
| Powłoka Flanszy | powłoka nie |
| Typ Wałka / Osi | Solid, Single Flat, Slot, Length = 14 mm |
| Średnica Wałka / Osi | ø 6.20 mm (0.244") |
| Materiał Wałka / Osi | Stal Nierdzewna V2A (1,4305; 303) |
| Max. Obciążenie Wałka / Osi | Axial 40 N, Radial 110 N |
| Min. Żywotność Mechaniczna(10^8 obrotów pod obciążeniem Fa/Fr) | 40 (20N/40N), 14 (40N/60N), 10 (40N/80N), 6 (40N/110N) |
| Moment Tarcia | ≤ 3 Ncm @ 20 °C (4.2 oz-in @ 68 °F) |
| Max. Dopuszczalna Prędkość Mechaniczna | ≤ 12000 1/min |
| Odporność na Wstrząsy | ≤ 100 g (half sinus 6 ms, EN 60068-2-27) |
| Odporność na Wstrząsy Stałe | ≤ 10 g (pół sinus 16 ms, EN 60068-2-29) |
| Odporność na Wibracje | ≤ 10 g (10 Hz – 1000 Hz, EN 60068-2-6) |
| Waga | 70 g (0.15 lb) |
| Orientacja Przyłącza Elektrycznego | osiowo |
| Połączenie Elektryczne | PCB Connector, male, JST-GH |
| Żywotność produktuInfo | Urządzenia prototypowe |
| Sygnał | Numer pinu |
|---|---|
| GND | 1 |
| Preset | 2 |
| PROG | 3 |
| SLO + | 4 |
| SLO - | 5 |
| MA - | 6 |
| MA + | 7 |
| Power Supply | 8 |

