
| Interfejs | Napięcie Analogowe |
| Funkcje Konfiguracji | Punkt rozpoczęcia i zakończenia poprzez kabel lub złącze |
| Napięcie Zasilania | 8 – 32 VDC |
| Pobór Prądu | Typ. 15 mA @ 24 V (bez obciążenia) |
| Czas Załączenia | <500 ms |
| Min. Rezystancja Obciążenia | 5 kΩ |
| Analog Dokładność | @ 10 V = ±10 mV (przy idealnym napięciu zasilania) |
| Liniowość | 0.15% |
| Czas Ustalania | 32 ms (from min value to max value jump) |
| Zabezpieczenie przed Odwrotną Polaryzacją | Tak |
| Zabezpieczenie przed Zwarciem | Tak |
| EMC: Emisja Zakłóceń | DIN EN 61000-6-4 |
| EMC: Odporność na Szum | DIN EN 61000-6-2 |
| MTTF | 300.9 years @ 40 °C |
| Technologia | Magnetyczny |
| Rozdzielczość (w obrębie jednego obrotu) | 13 bity |
| Rozdzielczość Wieloobrotowy | 4 bity |
| Wieloobrotowy Technologia | Własnym zasilaniem magnetyczne licznik impulsów (bez baterii, na biegu) |
| Dokładność (INL) | ±0,0878 ° (≤12 bit) |
| Kierunek Ruchu (ustawione domyślnie) | Counterclockwise shaft movement (front view on shaft) |
| Standard Wyjścia | Napięcie Analogowe 0,5 – 4,5 V |
| Czas Cyklu Podstawowy Czujnik | < 100 µs |
| Min. Zakres Pomiarowy | 0 – 11.25° |
| Rozdzielczość Wyjścia | Max. 13 bits w całym zakresie pomiarowym (Obrót Częściowy – rozdzielczość może być mniejsza niż 13 bit jeśli zakres pomiarowy jest mniejszy niż 90 stopni) |
| Liczba Obrotów | 16 turn (ustawienie domyślne). Użytkownik może korzystać z funkcji skalowania, aby mierzyć do 32.768 obrotów |
| Stopień Ochrony (od strony wałka / osi) | IP66/IP67 |
| Stopień Ochrony (od strony obudowy) | IP66/IP67 |
| Min Temperature | - 40 °C (- 40 °F) |
| Max Temperature | +85 °C (+185 °F) |
| Wilgotność | 98%, bez stanie ciekłym |
| Wymiary Otworu Montażowego | Aluminium |
| Materiał Obudowy | Stal |
| Pokrycie Obudowy | Katodowa Ochrona Antykorozyjna (> 720 h Sól Odporność Spray) |
| Typ Kołnierza | Kołnierz zaciskowy, ø 58 mm |
| Materiał Kołnierza | Aluminium |
| Powłoka Flanszy | powłoka nie |
| Typ Wałka / Osi | Solid, Length = 20 mm, with Key Way |
| Średnica Wałka / Osi | ø 10 mm (0.39") |
| Waga | 1185 g (2.61 lb) |
| Orientacja Przyłącza Elektrycznego | z boku |
| Wymiary Otworu Montażowego | 2 x Blind Plug, Radial, HazLoc D2 |
| Approval | Class I, Division 2, Group A, B, C and D, Class II, Division 2, Group F and G, Class III |
| Żywotność produktuInfo | Próbki |

| Sygnał | Numer pinu |
|---|---|
| Power Supply | Terminal 2 |
| GND | Terminal 1 |
| Analog Output | Terminal 8 |
| Set1/Direction | Terminal 7 |
| Set2/Zero Set | Terminal 4 |

