
| Interfejs | Prąd analogowy |
| Funkcje Konfiguracji | Punkt rozpoczęcia i zakończenia poprzez kabel lub złącze |
| Napięcie Zasilania | 8 – 32 VDC |
| Pobór Prądu | Typ. 20 mA @ 24 V (bez obciążenia) |
| Czas Załączenia | <500 ms |
| Max. Obciążalność Wyjścia | 500 Ω |
| Analog Dokładność | @ 20 mA = ±20 µA (przy idealnym napięciu zasilania) |
| Liniowość | 0.15% |
| Czas Ustalania | 32 ms (from min value to max value jump) |
| Zabezpieczenie przed Odwrotną Polaryzacją | Tak |
| Zabezpieczenie przed Zwarciem | Tak |
| EMC: Emisja Zakłóceń | DIN EN 61000-6-4 |
| EMC: Odporność na Szum | DIN EN 61000-6-2 |
| MTTF | 240.8 lat @ 40 °C |
| Technologia | Magnetyczny |
| Rozdzielczość (w obrębie jednego obrotu) | 13 bity |
| Rozdzielczość Wieloobrotowy | 4 bity |
| Wieloobrotowy Technologia | Własnym zasilaniem magnetyczne licznik impulsów (bez baterii, na biegu) |
| Dokładność (INL) | ±0,0878 ° (≤12 bit) |
| Kierunek Ruchu (ustawione domyślnie) | Counterclockwise shaft movement (front view on shaft) |
| Standard Wyjścia | Prąd analogowy 4 – 20 mA |
| Czas Cyklu Podstawowy Czujnik | < 100 µs |
| Min. Zakres Pomiarowy | 0 – 11.25° |
| Rozdzielczość Wyjścia | Max. 13 bits w całym zakresie pomiarowym (Obrót Częściowy – rozdzielczość może być mniejsza niż 13 bit jeśli zakres pomiarowy jest mniejszy niż 90 stopni) |
| Liczba Obrotów | 16 (ustawiony domyślnie). Użytkownik może użyć funkcji skalowania to zwiększenia liczby obrotów do 65536 (może użyć programator UBIFAST do zmiany liczby obrotów) |
| Stopień Ochrony (od strony wałka / osi) | IP68/IP69K |
| Stopień Ochrony (od strony obudowy) | IP68/IP69K |
| Min Temperature | - 40 °C czas (- 40 °F), - 30 °C elastyczne (- 22 °F) |
| Max Temperature | +80 °C (+176 °F) |
| Wilgotność | 98%, bez stanie ciekłym |
| Materiał Obudowy | Stal |
| Pokrycie Obudowy | Katodowa Ochrona Antykorozyjna (> 720 h Sól Odporność Spray) |
| Typ Kołnierza | Wałem wydrążonym otwartym z jednej strony, ø 36 mm / ø 42 mm |
| Materiał Kołnierza | Aluminium |
| Powłoka Flanszy | powłoka nie |
| Typ Wałka / Osi | Blind Hollow, Depth = 22 mm |
| Średnica Wałka / Osi | ø 10 mm (0.39") |
| Materiał Wałka / Osi | Stal Nierdzewna V2A (1,4305; 303) |
| Moment Tarcia | ≤ 6 Ncm @ 20 °C, (8.5 oz-in @ 68 °F) |
| Max. Dopuszczalna Prędkość Mechaniczna | ≤ 3000 1/min |
| Odporność na Wstrząsy | ≤ 200 g (half sine 11 ms, EN 60068-2-27) |
| Odporność na Wstrząsy Stałe | ≤ 20 g (sinus pół 11 ms, ≤5 g (sinus pół 30 ms) |
| Odporność na Wibracje | ≤ 20 g (20 Hz – 2000 Hz, EN 60068-2-6) |
| Waga | 305 g (0.67 lb) |
| Maksymalny osiowy / Radial Brak wyrównania | Statyczny ± 0,3 mm /± 0,5 mm; dynamiczny ± 0,1 mm /± 0,2 mm |
| Orientacja Przyłącza Elektrycznego | osiowo |
| Połączenie Elektryczne | Cable 2 m |
| Długość Przewodu | 2 m [79"] |
| Przekrój Przewodów | 0.34 mm² / AWG 22 |
| Materiał / Typ | PUR / PU |
| Średnica Przewodu | 7.5 mm (0.30 in) |
| Min. Promień Gięcia | 56 mm (2.2") na czas, 75 mm (3") ugięcie |
| Approval | CE |
| Żywotność produktuInfo | Urządzenia prototypowe |
| Sygnał | Kolor |
|---|---|
| Power Supply | Red |
| GND | Yellow |
| Analog Output | Green |
| Set1/Direction | Brown |
| Set2/Zero Set | White |
| Shielding | Shield |

