
| Interfejs | Prąd analogowy |
| Funkcje Konfiguracji | Punkt rozpoczęcia i zakończenia poprzez kabel lub złącze |
| Napięcie Zasilania | 8 – 32 VDC |
| Pobór Prądu | Typ. 20 mA @ 24 V (bez obciążenia) |
| Czas Załączenia | <500 ms |
| Max. Obciążalność Wyjścia | 500 Ω |
| Analog Dokładność | @ 20 mA = ±20 µA (przy idealnym napięciu zasilania) |
| Liniowość | 0.15% |
| Czas Ustalania | 32 ms (from min value to max value jump) |
| Zabezpieczenie przed Odwrotną Polaryzacją | Tak |
| Zabezpieczenie przed Zwarciem | Tak |
| EMC: Emisja Zakłóceń | DIN EN 61000-6-4 |
| EMC: Odporność na Szum | DIN EN 61000-6-2 |
| MTTF | 278.3 years @ 40 °C |
| Technologia | Magnetyczny |
| Rozdzielczość (w obrębie jednego obrotu) | 13 bity |
| Rozdzielczość Wieloobrotowy | 0 bity |
| Dokładność (INL) | ±0,0878 ° (≤12 bit) |
| Kierunek Ruchu (ustawione domyślnie) | Counterclockwise shaft movement (front view on shaft) |
| Standard Wyjścia | Prąd analogowy 4 – 20 mA |
| Czas Cyklu Podstawowy Czujnik | < 100 µs |
| Min. Zakres Pomiarowy | 0 – 11.25° |
| Rozdzielczość Wyjścia | Max. 13 bits w całym zakresie pomiarowym (Obrót Częściowy – rozdzielczość może być mniejsza niż 13 bit jeśli zakres pomiarowy jest mniejszy niż 90 stopni) |
| Liczba Obrotów | Jednoobrotowy |
| Stopień Ochrony (od strony wałka / osi) | IP68/IP69K |
| Stopień Ochrony (od strony obudowy) | IP68/IP69K |
| Min Temperature | - 40 °C czas (- 40 °F), - 30 °C elastyczne (- 22 °F) |
| Max Temperature | +80 °C (+176 °F) |
| Wilgotność | 98%, bez stanie ciekłym |
| Materiał Obudowy | Stal Nierdzewna (V4A) |
| Pokrycie Obudowy | powłoka nie |
| Typ Kołnierza | Kołnierz synchro, ø 42 mm Heavy-Duty |
| Materiał Kołnierza | Stal Nierdzewna V4A (1.4404, 316 L) |
| Typ Wałka / Osi | Pelny wał, długość = 20 mm |
| Średnica Wałka / Osi | ø 10 mm (0.39") |
| Materiał Wałka / Osi | Stal Nierdzewna (1.4112, 440 B), hartowana |
| Max. Obciążenie Wałka / Osi | Axial 300 N, Radial 300 N |
| Min. Żywotność Mechaniczna(10^8 obrotów pod obciążeniem Fa/Fr) | 7.6 (300N/300N), 10 (270N/270N, 200 (100N/100N) |
| Moment Tarcia | ≤ 6 Ncm @ 20 °C, (8.5 oz-in @ 68 °F) |
| Max. Dopuszczalna Prędkość Mechaniczna | ≤ 6000 1/min |
| Odporność na Wstrząsy | ≤ 300 g (pół sinus 6 ms, EN 60068-2-27) |
| Odporność na Wstrząsy Stałe | ≤ 30 g (sinus pół 6 ms, EN 60068-2-29) |
| Odporność na Wibracje | ≤ 30 g (10 Hz – 1000 Hz, EN 60068-2-6) |
| Waga | 1260 g (2.78 lb) |
| Orientacja Przyłącza Elektrycznego | z boku |
| Długość Przewodu | 10 m [394"] |
| Przekrój Przewodów | 0.34 mm² / AWG 22 |
| Materiał / Typ | PUR / PU |
| Średnica Przewodu | 7.5 mm (0.30 in) |
| Min. Promień Gięcia | 56 mm (2.2") na czas, 75 mm (3") ugięcie |
| Approval | CE |
| Żywotność produktuInfo | W ciągłej sprzedaży |
| Sygnał | Kolor |
|---|---|
| Power Supply | Red |
| GND | Yellow |
| Analog Output | Green |
| Set1/Direction | Brown |
| Set2/Zero Set | White |
| Shielding | Shield |

