
| Interfejs | Napięcie Analogowe |
| Funkcje Konfiguracji | Punkt rozpoczęcia i zakończenia poprzez kabel lub złącze |
| Napięcie Zasilania | 12 – 30 VDC |
| Pobór Prądu | Typowo 15 mA |
| Czas Załączenia | < 1 s |
| Min. Rezystancja Obciążenia | 10 kOhm (Minimalna wartość napięcia zasilania 12V. Na wyższym napięciu zasilania niższe opory obciążenia mogą być używane) |
| Analog Dokładność | @ 5V = ± 15 mV; @10 V = ±25 mV |
| Liniowość | 0.15% |
| Czas Ustalania | 80 ms |
| Zabezpieczenie przed Odwrotną Polaryzacją | Tak |
| Zabezpieczenie przed Zwarciem | Tak |
| EMC: Emisja Zakłóceń | DIN EN 61000-6-4 |
| EMC: Odporność na Szum | DIN EN 61000-6-2 |
| MTTF | 283.3 lat @ 40 °C |
| Technologia | Magnetyczny |
| Rozdzielczość (w obrębie jednego obrotu) | 12 bity |
| Rozdzielczość Wieloobrotowy | 4 bity |
| Wieloobrotowy Technologia | Własnym zasilaniem magnetyczne licznik impulsów (bez baterii, czujnik Wiegand) |
| Dokładność (INL) | ±0,36° |
| Kierunek Ruchu (ustawione domyślnie) | Counterclockwise shaft movement (front view on shaft) |
| Standard Wyjścia | Napięcie Analogowe 0,5 – 9,5 V |
| Czas Cyklu Podstawowy Czujnik | 600 µs |
| Min. Zakres Pomiarowy | 0 – 22.5° |
| Rozdzielczość Wyjścia | Maksymalnie 12 bitów na całej zakresu pomiarowego |
| Liczba Obrotów | 16 turn (ustawienie domyślne). Użytkownik może korzystać z funkcji skalowania, aby mierzyć do 32.768 obrotów |
| Stopień Ochrony (od strony wałka / osi) | IP66/IP67 |
| Stopień Ochrony (od strony obudowy) | IP66/IP67 |
| Min Temperature | - 40 °C (- 40 °F) |
| Max Temperature | +70 °C (+158 °F) |
| Wilgotność | 98%, bez stanie ciekłym |
| Wymiary Otworu Montażowego | Stal Nierdzewna V4A (1.4404; 316 L) |
| Materiał Obudowy | Stal Nierdzewna (V4A) |
| Pokrycie Obudowy | powłoka nie |
| Typ Kołnierza | Kołnierz zaciskowy, ø 78 mm ATEX |
| Materiał Kołnierza | Stal Nierdzewna V4A (1.4404, 316 L) |
| Typ Wałka / Osi | Pełny wał, z jednej strony spłaszczony, długość = 20 mm |
| Średnica Wałka / Osi | ø 10 mm (0.39") |
| Max. Obciążenie Wałka / Osi | Axial 60 N, Radial 80 N |
| Bezwładność | ≤ 35 gcm² [≤ 0.2 oz-in²] |
| Moment Tarcia | ≤ 3 Ncm @ 20 °C (4.2 oz-in @ 68 °F) |
| Max. Dopuszczalna Prędkość Mechaniczna | ≤ 3000 1/min |
| Odporność na Wstrząsy | ≤ 100 g (half sinus 11 ms, EN 60068-2-27) |
| Odporność na Wibracje | ≤ 10 g (10 Hz – 2000 Hz, EN 60068-2-6) |
| Waga | 2735 g (6.03 lb) |
| Orientacja Przyłącza Elektrycznego | z boku |
| Wymiary Otworu Montażowego | 2 x Zaślepka, Boczna |
| Approval | CE + ATEX Zone 1 & 21 (Mining) |
| Żywotność produktuInfo | Wycofane z produkcji |

| Sygnał | Numer pinu |
|---|---|
| Power Supply | Terminal 2 |
| GND | Terminal 1 |
| Analog Output | Terminal 8 |
| Set1/Direction | Terminal 7 |
| Set2/Zero Set | Terminal 4 |

