
| Interfejs | Profinet |
| Profil | Profidrive Profile 4.x, Encoder Profile 4.0, 4.1, 4.2 |
| Diagnostyka | Sygnalizacja Błędów dla Pamięci, Temperatury, Synchronizacji, Diagnostyki, Komunikacji, itd. |
| Prędkość Transmisji | 100 Mbit |
| Czas Cyklu (Komunikacja) | ≥ 125 µs |
| Funkcje Programowania | Rozdzielczość, podstawa czasowa dla pomiaru prędkości, preset, kierunek zliczania, adres IP, Funkcje skalowania, inne parametry enkodera zmieniane via GSDML lub pamięć nieulotną |
| Standard Wyjścia | Ethernet |
| Napięcie Zasilania | 10 – 32 VDC |
| Pobór Prądu | ≤ 250 mA @ 10 V DC, ≤ 100 mA @ 24 V DC |
| Pobór Mocy | ≤ 3 W |
| Czas Załączenia | < 15 s |
| Zabezpieczenie przed Odwrotną Polaryzacją | Tak |
| Zabezpieczenie przed Zwarciem | Tak |
| EMC: Emisja Zakłóceń | DIN EN 61000-6-4 |
| EMC: Odporność na Szum | DIN EN 61000-6-2 |
| MTTF | 95 years @ 40 °C |
| Technologia | Optyczny |
| Rozdzielczość (w obrębie jednego obrotu) | 16 bity |
| Rozdzielczość Wieloobrotowy | 14 bity |
| Wieloobrotowy Technologia | Przekładnia mechaniczna (bez baterii) |
| Dokładność (INL) | ±0.0220° (14 – 16 bit), ±0.0439° (≤13 bit) |
| Standard Wyjścia | Dwójkowy |
| Stopień Ochrony (od strony wałka / osi) | IP66/IP67 |
| Stopień Ochrony (od strony obudowy) | IP66/IP67 |
| Min Temperature | - 40 °C (- 40 °F) |
| Max Temperature | +70 °C (+158 °F) |
| Temperatura Magazynowania | -40 °C (-40 °F) – +85 °C (+185 °F) |
| Wilgotność | 98%, bez stanie ciekłym |
| Wymiary Otworu Montażowego | Stal Nierdzewna V4A (1.4404; 316 L) |
| Materiał Obudowy | Stal Nierdzewna (V4A) |
| Pokrycie Obudowy | powłoka nie |
| Typ Kołnierza | Wałem wydrążonym otwartym z jednej strony, ø 78mm ATEX |
| Materiał Kołnierza | Stal Nierdzewna V4A (1.4404, 316 L) |
| Typ Wałka / Osi | Wałem wydrążonym otwartym z jednej strony, głębokości = 30mm |
| Średnica Wałka / Osi | ø 14 mm (0.55") |
| Max. Obciążenie Wałka / Osi | Axial 60 N, Radial 80 N |
| Bezwładność | ≤ 35 gcm² [≤ 0.2 oz-in²] |
| Moment Tarcia | ≤ 3 Ncm @ 20 °C (4.2 oz-in @ 68 °F) |
| Max. Dopuszczalna Prędkość Mechaniczna | ≤ 3000 1/min |
| Odporność na Wstrząsy | ≤ 100 g (half sinus 11 ms, EN 60068-2-27) |
| Odporność na Wibracje | ≤ 10 g (10 Hz – 2000 Hz, EN 60068-2-6) |
| Waga | 3110 g (6.86 lb) |
| Maksymalny osiowy / Radial Brak wyrównania | Statyczny ± 0,3 mm /± 0,5 mm; dynamiczny ± 0,1 mm /± 0,2 mm |
| Orientacja Przyłącza Elektrycznego | z boku |
| Wymiary Otworu Montażowego | 2 x Zaślepka, Boczna |
| Approval | CE + ATEX Zone 1 & 21 (Oil+Gas) |
| Żywotność produktuInfo | Nowość |
| Sygnał | Złącze | Numer pinu |
|---|---|---|
| GND | 1 | 1 |
| Power Supply | 1 | 2 |
| Rx- | 1 | 5 |
| Tx- | 1 | 6 |
| Rx+ | 1 | 7 |
| Tx+ | 1 | 8 |

