
| Napięcie Zasilania | 10 – 30 VDC |
| Pobór Mocy | ≤ 1.5 W |
| Czas Załączenia | < 1 s |
| Min Temperature | - 20 °C (- 4 °F) |
| Max Temperature | +70 °C (+158 °F) |
| Waga | 1075 g (2.37 lb) |
| Stopień Ochrony | IP64 / IP65 |
| EMC: Emisja Zakłóceń | DIN EN 61000-6-4 |
| EMC: Odporność na Szum | DIN EN 61000-6-2 |
| Measuring Length | 3,00 m |
| Średnia Długość na Obrót | 260 mm |
| Materiał Linki Pomiarowej | Poliamid powlekany Stal |
| Średnica Linki Pomiarowej | 0.80 mm |
| Materiał Obudowy | Stal |
| Materiał Obudowy Mechanizmu Linkowego | Aluminium |
| Max. Prędkość Przemieszczenia Linki | 2.0 m / s |
| Maks. Przyspieszenie Kątowe | 7.0 g |
| Max. Siła Rozwijania Linki | 9.0 N |
| Min. Siła Zwijania Linki | 5.5 N |
| Żywotność | 3 miliony cykli (szacowany - idealne warunki) |
| Typ Mocowania Linki | M4 Thread |
| Maks. kąt wyjściowy kabla. | ±3° |
| Technologia Enkodera | Optyczny (≤ 0.02°) |
| Dokładność | ±0.02 % Full Scale Output |
| Powtarzalność | ±0.003 % Full Scale Output |
| Rozdzielczość (w obrębie jednego obrotu) | 12 bity |
| Rozdzielczość Wieloobrotowy | 12 bity |
| Przybliżona Rozdzielczość Liniowa | 63.5 µm |
| Standard Wyjścia | Dwójkowy |
| Interfejs | Bit Rownoległe (Push-Pull) |
| Funkcje Konfiguracji | Uzupełnienie poprzez kabel lub złącze |
| Standard Wyjścia | Push-Pull |
| Pobór Prądu | ≤ 400 mA @ 10 V DC, ≤ 180 mA @ 24 V DC |
| Czas Ustalania | 80 ms |
| Zabezpieczenie przed Odwrotną Polaryzacją | Tak |
| Zabezpieczenie przed Zwarciem | Tak |
| MTTF | 15.9 lat @ 40 °C |
| Orientacja Przyłącza Elektrycznego | osiowo |
| Orientacja Przyłącza Elektrycznego | Z boku 0 / Osiowo |
| Długość Przewodu | 5 m [197"] |
| Przekrój Przewodów | 0.14 mm² / AWG 26 |
| Materiał / Typ | PVC |
| Średnica Przewodu | 9.3 mm (0.37 in) |
| Min. Promień Gięcia | 50 mm (2 in) na czas, 100 mm (4 in) ugięcie |
| Żywotność produktuInfo | W ciągłej sprzedaży |
