
| Interfejs | BiSS C |
| Funkcje Konfiguracji | Preset via cable or connector |
| Czas Cyklu (Komunikacja) | ≥ 50 µs |
| Diagnostyka | Error and Warning Bits, Register Values |
| Funkcje Programowania | Via config pin: calibration, WIEGAND sensor test, filter selection, preset value, temperature |
| Interface Remark | Version 33: µC STM32G4 |
| Standard Wyjścia | RS422 |
| Połączenie Elektryczne | BM08B-NSHSS-TBT (JST) |
| Napięcie Zasilania | 4.5 – 5.5 VDC |
| Pobór Prądu | Typical 90 mA @5V |
| Pobór Mocy | ≤ 0.7 W |
| Czas Załączenia | < 100 ms |
| Zegar Wejście | RS422 |
| Częstotliwość taktowania | 80 kHz - 5 MHz |
| Zabezpieczenie przed Odwrotną Polaryzacją | Nie |
| Zabezpieczenie przed Zwarciem | Nie |
| EMC: Emisja Zakłóceń | The kit encoder is a sub-assembly and not to be considered an independent system. Therefore, compliance with CE requirements has to be ensured by the integrator for the overall set-up. |
| Maksymalny Dopuszczalna Prędkość Elektryczny | 12000 1/min |
| EMC: Odporność na Szum | The kit encoder is a sub-assembly and not to be considered an independent system. Therefore, compliance with CE requirements has to be ensured by the integrator for the overall set-up. |
| MTTF | 20 years @ 105 °C |
| Technologia | Magnetyczny |
| Rozdzielczość (w obrębie jednego obrotu) | 17 bit |
| Rozdzielczość Wieloobrotowy | 16 bity |
| Dokładność (INL) | ±0.0878° (≤12 bit) measured after calibration at room temp. |
| Standard Wyjścia | Dwójkowy |
| Stopień Ochrony (od strony obudowy) | IP10 |
| Min Temperature | - 40 °C (- 40 °F) |
| Max Temperature | +105 °C (221 °F) |
| Obudowa | Preassembled |
| Materiał Obudowy | Stal |
| Pokrycie Obudowy | Katodowa Ochrona Antykorozyjna (> 720 h Sól Odporność Spray) |
| Shaft Type | Hub |
| Kit Shaft Dimension | 4 mm |
| Materiał Wałka / Osi | Mosiądz |
| Shaft Fastening Options | Shaft Pressed |
| Waga | 30 g (0.07 lb) |
| Bezwładność | ≤ 2 gcm² [≤ 0.01 oz-in²] |
| Odporność na Wstrząsy | ≤ 200 g (half sine 6 ms, EN 60068-2-27) |
| Odporność na Wstrząsy Stałe | ≤ 20 g (half sine 16 ms, EN 60068-2-29) |
| Odporność na Wibracje | ≤ 30 g (10 Hz – 1000 Hz, EN 60068-2-6) |
| Approval | No CE |
| Żywotność produktuInfo | Wyjściu |

| Sygnał | Numer pinu |
|---|---|
| GND | 1 |
| Preset | 2 |
| Config | 3 |
| Data+ | 4 |
| Data- | 5 |
| Clock- | 6 |
| Clock+ | 7 |
| Power Supply | 8 |
