
| Interfejs | RS485; asynchronous; half-duplex, selectable |
| Połączenie Elektryczne | M12, wtyk, 8 pin, zakodowana |
| Napięcie Zasilania | 7 – 24 VDC |
| Pobór Mocy | ≤ 0.3 W |
| Czas Załączenia | < 250 ms |
| Zabezpieczenie przed Odwrotną Polaryzacją | Tak |
| Zabezpieczenie przed Zwarciem | Tak |
| Technologia | Magnetyczny |
| Rozdzielczość (w obrębie jednego obrotu) | 13 bity |
| Rozdzielczość Wieloobrotowy | 5 bity |
| Dokładność (INL) | <= 1.0° (Redundand Encoder) |
| Standard Wyjścia | 0 DCS Encoder |
| Max Temperature | +80 °C (+176 °F) |
| Obudowa | Preassembled |
| Materiał Obudowy | Wzmocniony włóknem PBT (Politereftalan Butylenu) |
| Pokrycie Obudowy | powłoka nie |
| Shaft Type | Brak wału |
| Shaft Fastening Options |
| Not Applicable (No Shaft) |
| Długość | 75 mm (2.95") |
| Waga | 0 (0.00 lb) |
| Żywotność produktuInfo | Próbki |
