
| Interfejs | Incremental |
| Standard Wyjścia | RS 422 (TTL) |
| Output Inkrementalny | A, /A, B, /B, Z, /Z |
| Output Voltage High Level RS422 (TTL) | > 2.5 V |
| Output Voltage Low Level RS422 (TTL) | < 0.5 V |
| Napięcie Zasilania | 11 – 30 VDC |
| Pobór Prądu | Typical 80 mA, Max. 160 mA |
| Zabezpieczenie przed Odwrotną Polaryzacją | Tak |
| Zabezpieczenie przed Zwarciem | Tak |
| Technologia | Optyczny |
| Pulses per Revolution | 5, 16, 20, 40, 50, 100, 120, 150, 170, 200, 300, 360, 500, 512, 600, 720, 750, 900, 1000, 1024, 1200, 2048, 2400, 2500, 4096, 8192 |
| Dokładność (INL) | ±0.10° |
| Kierunek Ruchu (ustawione domyślnie) | Clockwise shaft movement (front view on shaft) |
| Stopień Ochrony (od strony wałka / osi) | IP65 |
| Stopień Ochrony (od strony obudowy) | IP65 |
| Min Temperature | - 40 °C (- 40 °F) |
| Max Temperature | +80 °C (+176 °F) |
| Wilgotność | 98%, bez stanie ciekłym |
| Wymiary Otworu Montażowego | Bez |
| Materiał Obudowy | Aluminium |
| Pokrycie Obudowy | powłoka nie |
| Typ Kołnierza | Through Hollow Shaft , ø 77 mm |
| Materiał Kołnierza | Aluminium |
| Typ Wałka / Osi | Tuleja jednorodna |
| Średnica Wałka / Osi | ø 15.9 mm (5/8") |
| Materiał Wałka / Osi | Stal Nierdzewna V2A (1,4305; 303) |
| Max. Obciążenie Wałka / Osi | Axial 100 N, Radial 200 N |
| Bezwładność | ≤ 1000 gcm² [≤ 5.5 oz-in²] |
| Moment Tarcia | ≤ 4 Ncm @ 20 °C (5.7 oz-in @ 68 °F) |
| Max. Dopuszczalna Prędkość Mechaniczna | ≤ 6000 1/min |
| Odporność na Wstrząsy | ≤ 100 g (half sinus 6 ms, EN 60068-2-27) |
| Odporność na Wibracje | ≤ 10 g (10 Hz – 2000 Hz, EN 60068-2-6) |
| Długość | 52,5 mm (2.07") |
| Waga | 1000 g (2.20 lb) |
| Maksymalny osiowy / Radial Brak wyrównania | ± 0.5 mm /± 0.3 mm |
| Orientacja Przyłącza Elektrycznego | z boku |
| Wymiary Otworu Montażowego | Cable / Connector |
| Połączenie Elektryczne | M23, wtyk, 12 pin |
| Żywotność produktuInfo | Nowość |

| Sygnał | Numer pinu |
|---|---|
| Power Supply | 12 |
| GND | 10 |
| A | 5 |
| /A | 6 |
| B | 8 |
| /B | 1 |
| Z | 3 |
| /Z | 4 |
| Shielding | Connector housing |




