
| Interfejs | Incremental |
| Standard Wyjścia | Push-Pull (HTL) |
| Output Inkrementalny | A, /A, B, /B, Z, /Z |
| Output Voltage High Level Push-Pull (HTL) | > V-3 V |
| Output Voltage Low Level Push-Pull (HTL) | < 2.5 V |
| Napięcie Zasilania | 5 – 30 VDC |
| Pobór Prądu | Typical 70 mA, Max. 150 mA |
| Zabezpieczenie przed Odwrotną Polaryzacją | Tak |
| Zabezpieczenie przed Zwarciem | Tak |
| Technologia | Optyczny |
| Pulses per Revolution | 12, 256, 360, 512, 1000, 1024, 2048, 4096, 5000 |
| Dokładność (INL) | ±0.10° |
| Kierunek Ruchu (ustawione domyślnie) | Clockwise shaft movement (front view on shaft) |
| Stopień Ochrony (od strony wałka / osi) | IP65 |
| Stopień Ochrony (od strony obudowy) | IP65 |
| Min Temperature | - 40 °C (- 40 °F) |
| Max Temperature | +80 °C (+176 °F) |
| Wilgotność | 98%, bez stanie ciekłym |
| Wymiary Otworu Montażowego | Bez |
| Materiał Obudowy | Aluminium |
| Pokrycie Obudowy | powłoka nie |
| Typ Kołnierza | Through Hollow Shaft , ø 100 mm |
| Materiał Kołnierza | Aluminium |
| Typ Wałka / Osi | Tuleja jednorodna |
| Średnica Wałka / Osi | ø 44.45 mm (1 3/4") |
| Materiał Wałka / Osi | Stal Nierdzewna V2A (1,4305; 303) |
| Max. Obciążenie Wałka / Osi | Axial 100 N, Radial 200 N |
| Bezwładność | ≤ 1800 gcm² [≤ 9.8 oz-in²] |
| Moment Tarcia | ≤ 4 Ncm @ 20 °C (5.7 oz-in @ 68 °F) |
| Max. Dopuszczalna Prędkość Mechaniczna | ≤ 3500 1/min |
| Odporność na Wstrząsy | ≤ 100 g (half sinus 6 ms, EN 60068-2-27) |
| Odporność na Wibracje | ≤ 10 g (10 Hz – 2000 Hz, EN 60068-2-6) |
| Długość | 52,5 mm (2.07") |
| Waga | 1400 g (3.09 lb) |
| Maksymalny osiowy / Radial Brak wyrównania | ± 0.5 mm /± 0.3 mm |
| Orientacja Przyłącza Elektrycznego | z boku |
| Wymiary Otworu Montażowego | Cable / Connector |
| Połączenie Elektryczne | MS3102R18-1P, Male, 10 pin |
| Żywotność produktuInfo | Nowość |
| Sygnał | Numer pinu |
|---|---|
| A | A |
| /A | H |
| B | B |
| /B | I |
| Z | C |
| /Z | J |
| Power Supply | D |
| GND | F |
| Shielding | G |



