
| Interfejs | Incremental |
| Standard Wyjścia | Push-Pull (HTL) |
| Output Inkrementalny | A, /A, B, /B, Z, /Z |
| Output Voltage High Level Push-Pull (HTL) | > V-3 V |
| Output Voltage Low Level Push-Pull (HTL) | < 2.5 V |
| Napięcie Zasilania | 5 – 26 VDC |
| Pobór Prądu | Typical 70 mA, Max. 150 mA |
| Zabezpieczenie przed Odwrotną Polaryzacją | Tak |
| Zabezpieczenie przed Zwarciem | Tak |
| Technologia | Optyczny |
| Pulses per Revolution | 360, 500, 512, 1000, 1024, 2048, 5000 |
| Kierunek Ruchu (ustawione domyślnie) | Clockwise shaft movement (front view on shaft) |
| Stopień Ochrony (od strony wałka / osi) | IP64 |
| Stopień Ochrony (od strony obudowy) | IP65 |
| Min Temperature | 0 °C (32 °F) |
| Max Temperature | +70 °C (+158 °F) |
| Wilgotność | 98%, bez stanie ciekłym |
| Wymiary Otworu Montażowego | Bez |
| Materiał Obudowy | Aluminium |
| Pokrycie Obudowy | powłoka nie |
| Typ Kołnierza | Tuleja jednorodna, ø 58 mm |
| Materiał Kołnierza | Aluminium |
| Typ Wałka / Osi | Tuleja jednorodna |
| Średnica Wałka / Osi | ø 14 mm (0.55") |
| Materiał Wałka / Osi | Stal Nierdzewna V2A (1,4305; 303) |
| Max. Obciążenie Wałka / Osi | Axial 40 N, Radial 60 N |
| Bezwładność | ≤ 30 gcm² [≤ 0.17 oz-in²] |
| Moment Tarcia | ≤ 2 Ncm @ 20 °C (2.8 oz-in @ 68 °F) |
| Max. Dopuszczalna Prędkość Mechaniczna | ≤ 4000 1/min |
| Odporność na Wstrząsy | ≤ 100 g (half sinus 6 ms, EN 60068-2-27) |
| Odporność na Wibracje | ≤ 10 g (10 Hz – 2000 Hz, EN 60068-2-6) |
| Długość | 47,1 mm (1.85") |
| Waga | 1000 g (2.20 lb) |
| Maksymalny osiowy / Radial Brak wyrównania | ± 0.5 mm /± 0.3 mm |
| Orientacja Przyłącza Elektrycznego | z boku |
| Wymiary Otworu Montażowego | Cable / Connector |
| Żywotność produktuInfo | Nowość |
| Sygnał | Kolor |
|---|---|
| A | Green |
| /A | Yellow |
| B | Gray |
| /B | Pink |
| Z | Blue |
| /Z | Red |
| Power Supply | Brown |
| GND | White |
| Shielding | Shield |



